Шановні колеги !Виконавчий комітет Знам’янської міської ради та управління праці та соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому приєднуються до акції "Моя хата не скраю", започатковану Маловисківською районною радою та районною державною адміністрацією у рамках обласних ініціатив.
У м.Знам’янка з 27 січня розпочав роботу мобільний пункт обігріву біля приміщення служби порятунку "101", 31 січня відкрито стаціонарний пункт обігріву у штабі Партії регіонів, в яких усі бажаючі можуть зігрітися гарячим чаем, підкріпитися бутербродами, печивом.