Шановні колеги !Виконавчий комітет Знам’янської міської ради та управління праці та соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому приєднуються до акції "Моя хата не скраю", започатковану Маловисківською районною радою та районною державною адміністрацією у рамках обласних ініціатив.
У м.Знам’янка з 27 січня розпочав роботу мобільний пункт обігріву біля приміщення служби порятунку "101", 31 січня відкрито стаціонарний пункт обігріву у штабі Партії регіонів, в яких усі бажаючі можуть зігрітися гарячим чаем, підкріпитися бутербродами, печивом.
Постійно триває робота по поповненню банку одягу, взуття, білизни зимового асортименту.Звертаємося до усіх небайдужих з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді теплих речей , продуктів харчування та ін. до пункту прийому при територіальному центрі.
Морози,посилення яких уже в найближчі дні знову прогнозують синоптики-найбільше дошкуляють безхатченкам та людям похилого віку.Щоб люди не замерзли потрібно зовсім небагато: мати співчутливе серце і відкриті очі, щоб бачити когось, хто живе поруч з нами, і потребує нашої допомоги.Бо найстрашніший холод-це не той , що його приносить зима, а той, що віє від байдужого людського серця.Ми закликаємо всіх небайдужих підтримати акцію і а ділі довести , що приказка "моя хата з краю" не про нас.
|