Для шахраїв найлегше ошукати людей похилого віку, оскільки саме ці люди є найбільш беззахисними.
В нашому місті періодично стаються випадки шахрайства за сталою схемою: проникнення злочинців до помешкання з метою заволодіння особистими цінностями під виглядом працівників органів соціального захисту, а саме територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Цю установу пенсіонери дуже часто називають «Милосердя» і шахраї про це теж знають. Користуючись правовою безграмотністю осіб пенсійного віку, шахраї пропонують останнім обміняти наявні готівкові кошти на нові купюри, що нібито ввійдуть в обіг буквально через два-три дні.
Очевидно, що настільки масштабна подія, як реа
...
Читати далі »
| |