Управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому
Понеділок, 18.10.2021, 17:16

м.Знам’янка,
вул.Михайла Грушевського, 17
тел. 0 (5233) 2-19-10 , 2-19-52
e-mail: usznzmv@zn-rada.gov.ua
[ Головна ] [ Реєстрація ] [ Вхід ]
Меню сайту
Головна » 2021 » Липень » 20 » Засідання новоствореної комісії
09:29
Засідання новоствореної комісії
      
12   Днями під головуванням Знам′янського міського голови Володимира СОКИРКА відбулося засідання новоствореної місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Про організацію роботи в Знам′янській міській територіальній громаді щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України   від 26 травня 2021 року №615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків».
2. Про взаємодію структурних підрозділів виконавчого комітету в процесі організації виконання вищезазначеної постанови КМУ. 3. Про визначення напряму спрямування субвенції відповідно до пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених ПКМУ від 26.05.2021 року №615.
4. Про затвердження списків осіб вищезазначених категорій, які перебувають на квартирному обліку, для спрямування коштів державної субвенції за визначеним напрямом.
5. Про обрахування орієнтовної потреби у коштах на реалізацію вищезазначених заходів.

       Члени комісії ознайомилися з вимогами нещодавно прийнятої Кабінетом Міністрів України постановою №615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», що набула чинності 18 червня 2021 року, та якою затверджені:
- Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;
- Порядок підтримки малих групових будинків;
- Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

     Найважливішими відмінностями нових Порядку та умов від прийнятих в попередніх роках є:
- збільшення напрямів спрямування субвенції;
- зміна умов надання субвенції;
- розширення кола осіб, що мають право на отримання житла, за віковими критеріями;
- нові формули розрахунків тощо.

    Законодавство передбачає придбання житла на умовах співфінансування з державного, місцевих бюджетів та/або інших джерел, не заборонених законодавством, залежно від віку особи:
- для осіб від 23 років до 35 років - 70 відсотків граничної вартості житла з подальшим зменшенням частки державного бюджету 
  на 10 відсотків щороку, до 50 відсотків - у 2023 році та наступних роках;
- для осіб старше 35 років - 30 відсотків граничної вартості житла компенсується з державного бюджету, у 2022 році та наступних роках грошова компенсація у розмірі граничної вартості житла здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.    Решта відсотків сплачується за рахунок місцевих бюджетів та/або інших джерел, не заборонених законодавством;
- для осіб до досягнення ними 23-річного віку придбання житла здійснюється за рахунок державного бюджету в розмірі 100 відсотків граничної вартості житла.

   За підсумками проведеного засідання визначено, що:
- основним напрямом спрямування субвенції
- є виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для вищезазначених осіб;
- затверджено списки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, за віковими категоріями, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Знам'янської міської ради, для виплати грошової компенсації (всього 101 особа);
- визначено та затверджено загальну орієнтовну потребу в коштах для виплати грошової компенсації та окремо на одну особу без інвалідності та з інвалідністю;
- надано доручення структурним підрозділам виконавчого комітету та визначено подальші напрями роботи місцевої комісії. Необхідні інформації та документи направлені на розгляд до регіональної комісії Кіровоградської ОДА.
Категорія: Постійні комісії | Переглядів: 22 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Інформаційний портал


Корисні посилання


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Copyright MyCorp © 2021      Безкоштовний хостинг uCoz