Управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому
Неділя, 21.10.2018, 00:40

м.Знам’янка,
вул.Михайла Грушевського, 17
тел. 0 (5233) 2-19-10 , 2-19-52
e-mail: usznzmv@zn-rada.gov.ua
[ Головна ] [ Реєстрація ] [ Вхід ]
Меню сайту
Головна » 2017 » Травень » 31 » Зміни при призначенні субсидій на житлово-комунальні послуги з 01.05.2017р.
08:23
Зміни при призначенні субсидій на житлово-комунальні послуги з 01.05.2017р.
      
12   Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії та порядку отримання інформації про доходи Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.
             Змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.
              Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення
         Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.
             Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг. Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде протягом липня-серпня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
          Інформацію про наявність економії отримувачі житлової субсидії можуть відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

            Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

          При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг на запит органу соціального захисту населення .
          За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається, про що управління соціального захисту населення має поінформувати громадянина. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

          Стосовно призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування

         У разі реєстрації місця перебування особи субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення на термін, що не перевищує шести місяців з дати реєстрації місця перебування. На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням громадянина після продовження реєстрації місця перебування.

         Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

          Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону надавачами послуг сум невикористаних субсидій на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення за термін отримання останньої субсидії конкретним одержувачем.

         Стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення

            Передбачено розраховувати розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня по 15 квітня включно без подальшого перерахунку.

        Зміни до соціальних нормативів 
 
            Постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” в частині встановлення соціальної норми житла для домогосподарств, що складаються з однієї-двох непрацездатних осіб у розмірі 75 кв. м на домогосподарство.


         Одночасно нагадуємо, що заявник несе персональну відповідальність за достовірність даних, вказаних у заяві та декларації про доходи.
          Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни:
        -складу зареєстрованих у житловому приміщенні: хтось зареєструвався чи виписався;
        -соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився чи влаштувався на роботу, став пенсіонером;
        -про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50тис.грн.;
       -набору комунальних послуг: облаштування індивідуального опалення, тощо.

Для цього зазначені отримувачі житлової субсидії повинні заново надати документи на перегляд ЖС.


                                                               Заступник начальника УСЗН                                  Л.Костюкенвич
Категорія: Загальні новини | Переглядів: 93 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Інформаційний портал


Корисні посилання


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Copyright MyCorp © 2018      Безкоштовний хостинг uCoz